:: 0904 117 153 :: info@plotovo.sk

AKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME

Doprava plotov

DOPRAVA

Dopravu je možné si zabezpečiť viacerými spôsobmi. Buď cez Nás, vlastnou dopravou alebo prostredníctvom špedícičnej spoločnosti. Nižšie si pozrite viac k daným možnostiam.

U Nás zakúpené ploty Vám privezieme na stavbu za priaznivé ceny dopravy.

Montáž plotov

MONTÁŽ

Tak ako aj pri doprave máte možnosť si vybrať - buď svojpomocná montáž alebo v prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť montáž betónového plotu pracovníkmi, ktorí majú s osadzovaním a montážou plotu dlhodobé skúsenosti.

Poradenstvo ploty

PORADENSTVO

Poradíme Vám s výberom vhodného plotu, montážou, spôsobom dopravy, jednoducho budeme sa snažiť výjsť Vám v ústrety po každej stránke. Vaše pozitívne referencie sú pre Nás tou najlepšou reklamou, a preto ak ste boli s Našou spoločnosťou spokojný tak budeme radi ak Nás odporučíte ďalej, poprípade zanecháte referencie prostredníctvom emailu, ktoré zverejníme na webstránke

Doprava

Naša doprava

Našou dopravou (kamiónom) Vám zabezpečíme prepravu tovaru v rámci krajín: SK, CZ, PL, HU. Cena dopravy je 1€/km (plne + prázdne km). Vykládka je zabezpečovaná a naceňovaná individuálne.

Špedícia

Tzv. vyťažovací kamión zabezpečíme cez špedičnú firmu, ktorá obstaráva prepravu zásielok (tovaru) z miesta odoslania do miesta určenia, avšak je potrebné si zabezpečiť zloženie tovaru (betónové profily na paletách) vlastnými mechanizmami, napr. vyskozdvižný vozík.

Vlastná doprava

Môžete použiť aj vlastnú dopravu materiálu, teda pošlete vlastné nákladné auto, na ktoré Vám v sklade materiál uložíme na paletách.

Montáž

Naša montáž

Ak si na montáž u nás zakúpených plotov / plotových systémov vyberiete Nás tak Vám zabezpečíme montáž pracovníkmi, ktorí majú s osadzovaním a montážou plotu dlhodobé skúsenosti.

Vlastná montáž

V prípade individuálnej, resp. svojpomocnej montáži odporúčame nasledovný postup:.

Výšku betónových plotov si môžete vybrať od výšky 1 m až 2,5 m:

Výška betónových plotov - plotovo.sk

Postup pri svojpomocnej montáži:

Montované betónové ploty sa skladajú z plných plotových panelov alebo z panelov s otvormi a plotových stĺpikov. Montáž betónových plotov je jednoduchá, rýchla, kvalitná, s minimálnym zásahom do terénu. Betónové platne sa zvisle vsunú medzi dva priebežné stĺpiky. Výška plotu závisí len na vás.

  1. Pre začiatok si je potrebné vymerať smer a trasu plota napr. murárskym motúzom a rozvrhnutie umiestnenia stĺpikov betónového plotu s ohľadom na rozmanitosť terénu. Najlepšie, ak si na začiatok a na koniec, prípadne na lomy zatlčiete kolíky.
  2. Nasleduje vyhĺbenie jám pre umiestnenie stĺpikov - veľkosť vyhĺbenej jamy by mala byť podľa rozmeru šírky a dĺžky stĺpika, hĺbka jamy podľa plnej časti stĺpika.
  3. Do prvej jamy osadíme stĺp a do neho osadíme prvú betónovú dosku. Potom k doske prirazíme druhý stĺp a vyrovnáme ho. Až potom oba stĺpiky zalejeme betónom.
  4. Pred nasunutím spodného betónového dielca (plota) si môžeme pomôcť nasunutím drevenej dosky rovnakej dĺžky ako betónový dielec, alebo dlhou vodováhou. Ak je všetko v poriadku, tak vložíte spodný betónový dielec.
  5. Vzdialenosti medzi stĺpikmi sú podľa plotových dielcov. Dorazy stĺpikov majú byť v jednej rovine, to však neplatí v prípade kaskádovitého plotu.
  6. Pri ďalších stĺpikoch postupujete rovnako a ak je vštko v poriadku tak po uschnutí betónu založíte zvyšné dielce do požadovanej výšky.
  7. Môžete ale nemusíte jednotlivé betónové dielce ešte spevniť buď tesniacou penou alebo cementovým lepidlom.
  8. To je všetko a Váš nový plot je hotový.